2 Mart 2008 Pazar

vajinal orgazm gerçeği: g noktası

halk arasında doğru bilinen yanlışlardan biridir; "klitoral orgazm" hadisesi. halbuki klitorisin bir orgazm süreci hiçbir zaman yoktur-olamaz. klitoris sadece zevk verir, ama zevkten şaftınızı kaydıracak, 8-10 saniyeliğine filmi kopartacak bir orgazmı asla yaşatamaz.


kadınların pek çoğu için gerçek bir vajinal orgazm fikri çok uzaktır. çoğu seks yapar, zevk de alır evet... zaman zaman çok yoğunlaştığı da olur bu zevkin, ama ne hikmetse zevkten kasılıp kalacak, kontrolünü tamamen yitirecek, ve daha sonra ne olduğunu hatırlamayacak kadar yoğun bir orgazm tecrubesi asla yaşanmaz...


bununla ilgili çok önemli bir nokta var ki, tüm kadınların kulağına küpe olmalı; seks ve orgazm, kadın için "öğrenilen refleksler" sınıfındadır. bu şu anlama geliyor; evet daha ilk seksinde orgazm olmaya başlayabilen şanslı bir azınlık vardır, ancak bu oran çok, çok düşüktür. hani neredeyse albinoluk gibi bişeydir bu.


yıllar boyu aktif bir cinsel hayat yaşamış olmak, iki düzine erkekle beraber olmuş olmak, yahut tek bi adamla evelnip 10 sene boyunca her gün düzenli seks yapmış olmak, bir orgazma yetmeyebilir (hatta genelde yetmez, öyle diyeyim)


işin kötüsü şudur ki; kadın bu işten zevk aldığını, hoşuna gittiğini filan düşünür. halbuki gerçek bir vajinal orgazm yaşadığında "alabileceği" zevk düşünüldüğünde, hali hazırda yaşadığı klitoral zevk son derece basit, güdük ve önemsizdir.


vajinal orgazmsız bir hayat hatadır.


vajinal orgazm varken klitoris'e kendini hapsetmek, elinin altında bir uzay aracı varken onu sadece bakkala giderken kullanmaya benzer.


...


"acaba oluyor muyum olmuyor muyum" diyenler için;  gerçek bir vajinal orgazmda neler olur?  • -tamamen kontrolünüzü kaybedersiniz orgazm anında,
  • -orgazm başlayana kadar giderek yükselen bir zangırtıda titrersiniz,
  • -orgazm başladığı anda vücudunuz istemsizce yay gibi gerilir, kafanızı tamamen geriye doğru kasarsınız (bilinçsizce-kendiliğinden olur) vücut açılır.cenin pozisyonunda filan kalmak olanaksızdır, kontrolden çıkmış biçimde gerilirsiniz.
  • -elinizin altında her ne varsa önce tamamen sıkar, orgazm sonuna doğru parmaklarınızı gevşetirsiniz (efsanevi sırt cırmalama hadisesinin özü bu reflekstir)
  • -her yeriniz gibi ayak baş parmaklarınız da gerilir. taban uyuşması, topuk terlemesi olabilir.
  • -orgazm anında kontrolden çıkarsınız, maskeleşmiş bir ifadeyle yüzünüz kasılır, dışarıdan biri görse canınızı teslim ettiğinizi zanneder, ama sizin artık hiçbişeyle  uğraşacak modunuz yoktur. o anda mesela kapı açılsa ve mesela anneniz içeri girse bile o anda artık durmanızın imkanı kalmamıştır. toparlanamazsınız, en fazla git diyebilirsiniz. -o derece kontrolden çıkmaktan bahsediyorum-
  • -orgazm sonunda bayırcasına bir uyku isteği gelir. ama "normal" bir uyku isteği değildir bu. resmen baygınlık gibidir. ama çok huzurlu bişeydir, dünyanın en huzurlu uykusudur o.

bu semptomlar aşağı yukarı her kadında aynı olur. standarttır. çok uykusu gelmiş insanın gözlerinin kapanması gibi, çok acıkmış birinin karnının guruldaması gibi bunlar da ortalama standart kadın tepkisidir orgazma.


...


g noktası'na dönersek, normal koşullar altında vücutta "uyuyan" bir noktadır. onu uyandırmak konusunda çiftler birbirlerine farkındalık ve dürüstlükle yaklaşmazlarsa, o kilit asla kırılmayabilir. (birçok kadın bunu keşfetmeden yaşıyor-ölüyor zaten) sürekli uğraşıldığında ise 2 gün içindede, 2 ayda da yaşanabilecek bişeydir "uyanış"


partneri olmayan, "sürekli" partneri olmayan, yahut partneriyle bu tip bir dürüstlük ilişkisi kuramayan kadınlar ne yapacak?


basit ve net olarak; bedenini tanımak için vibratör kullanacak


bu ayıp değil, yanlış değil, günah değil ve evet zararlı değil...


kadın vajinası, erkek penisinin aksine içeridedir, ama (bakın burası çok önemli)  vajina kadının cinsel uzvudur; bir iç organ değildir... pek çok kadın bunu bilir fakat koşullanmalar nedeniyle kendi vajinasının içini, sadece bir erkeğin dokunabileceği, girebileceği bir alan olarak algılar... nasıl kendi kendine ameliyat yapmaya kalkmıyorsa, vajinasının içine de dokunmak yahut vibratör gibi bir seks oyuncağıyla uyarmak aklına bile gelmez. bunu alttan alta gereksiz ve utanç verici bulur.


çok doğal; vajinal zevkin, gerçek bir orgazmın ne olduğunu  bilmediği için seksle ilgili hala "duvarlar"ı vardır. o duvarlar (koşullanmalar) yüzünden  kadın bedeni orgazmı tadamamıştır zaten...


...


ne yapmalı?


bunu bir ya da bir düzine erkek yapamadıysa, kadın kendi bedenine kendisi "orgazm refleksi"ni öğretmelidir vibratörle. o refleks bi kere öğrenildikten, yani "vajina, içine girenden zevk almaya" bi kere başladıktan sonra, gerisi kendi kendine gelir zaten. ondan sonra her ortalama sevişmede, normal koşullar altında orgazm olursunuz.


seks aynı sekstir, adam aynı adamdır belki, ama sizin bedeniniz ne yapacağını öğrenmiştir artık...


...


 


**internette çok güvenli gönderim yapan, kutu üstüne kesinlikle içeriğine yahut gönderici firmanın niteliğine dair bilgi yaznayan cinsel ürün satıcıları var. onlardan siperiş verebilirsiniz. kredi kartıyla ödemeye, isim belirtmeye de gerek yok, havale de kabul ediyorlar.misal;
http://www.sexurunleri.com/
http://www.sextoys.com.tr/
http://www.erotikmagaza.com/

3 yorum:

Adsız dedi ki...

vibratör şart mı? parmakla uyaramazmıyız g noktasını işe yaramzmı?

dory dedi ki...

kadının kendi parmağından bahsediyorsak; hayır, yetişmez...

erkeğin sevişirken müdahalesinden bahsediyorsak, tek başına tek parmak yetmeyebilir (yetebilir de)

parmak aksiyonunun yanında (sokup okşuyosun ya g noktasını) muhakkak vulvaya (bkz: vulva) oral seks yapın.
hiç yorulmadan, üşenmeden...

artı kadın çok heyecanlandığında o soktuğunuz tek parmağı çift parmak yaparsanız, orgazm kolaylaşır.

bi başka yöntem de, anal penetrasyon. (bunun için sokacağını şeyi yağlayın tabii ki- kayganlaştırın yani)
bi parmağınızla g noktasını uyarırken diğer elinizin parmağıyla anal giriş yapsanız, hatta o esnada vulvaya da oral seks yapsanız;
evet kadın muhtemelen hayatının en şiddetli orgazmlarından birini yaşayacaktır.

fakat kilit nokta şu; bunu asla size tam güvenmeyen, ilişkinizin oturmadığı bi kadına yapmayın. kadın kendini "nooluyo lan" diye gererse, bi bok olmaz. kendini size tamamen emanet edebileceği kadar güveniyor olmalı size.
kolay bişey değil; hardcore bi tecrübeden bahsediyoruz

Adsız dedi ki...

Vajinal orgazm-klitoral orgazm diye bir ayrim yoktur. G noktasi vajina girisine yakindir ve parmak uclari cok rahat ulasabilir. Klitorisin uzantisinin vajina duvarina degdigi nokta olduguna dair gorusler var. Her kadin g noktasinin uyarilmasindan zevk almaz. Her kadinin vucudu farklidir. Orgazma o sekilde degil bu sekilde ulasmalisin demek yalnizca insanlari daha mutsuz etmeye yarar.

.


View My Stats